Deha Program
destek@programdeha.com

2021 Okul Yönetim Programı Ücreti

2021 Okul Yönetim Programı Ücreti
Okul Yönetim Programının ücretlendirmesi ile ilgili olarak tarafımıza çok fazla soru yöneltilmektedir. Bu konuda açıklama yapılması gerekliliği üzerine;

Okul Yönetim Programı (OYP) ücretli mi?
  • Belirlenen program ücreti tek seferlik talep edilmektedir.
  • Ancak daha sonraki yıllarda program kullanılmak istenirse o yıl belirlenecek olan ücretin 1/4'ü talep edilmektedir. Bu duyuru program detayında yer almaktadır. Açıklama için tıklayınız.
Okul Yönetim Programı Client (OYP Client) uygulaması kullanmak istemeyenler için kayıt fiyatı aynı mı ?
  • OYP yayınlandığı günden bu yana paket bir program olarak sunulmaktadır. Bu nedenle aktif yılda güncellemeler ile eklenen yeni özellikler program ücretini etkilememektedir. Yine güncellemelerden ekstra ücret talep edilmeyeceğine program açıklamasında yer verilmiştir.
  • OYP Client uygulaması kullanılmasa dahi ilk kayıt ücretinde herhangi bir değişiklik söz konusu değildir.
Okul Yönetim Programı 2021 yılı fiyat artışı hakkında
  • OYP ilk yayınlandığı gün 400 TL olarak sunulmakta iken kullanıcıların talepleri üzerine 2020 yılının sonuna kadar 350 TL olarak fiyatlandırma yapılmıştır. 
  • Her yıl yeni fiyatlandırma yapılacağı göz önünde bulundurulduğunda 2021 yılı için kullanıcılara bir çok özellik eklenerek sunulmaktadır ve yayınlandığı tarihte belirlenen fiyatının çok az üzerinde fiyatlandırma yaparak bir artırımda bulunuldu.

2021 yılı için OYP ilk kayıt ücreti 450 TL.

Deha Program EkibiPAYLAŞ

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin