Deha Program
destek@programdeha.com

Güncelleme Sistemi Nasıl Çalışıyor

Güncelleme Sistemi Nasıl Çalışıyor
Yeni güncelleme sistemi tüm programlara dahil edildiğini duyurmak isteriz. Güncelleme sisteminin nasıl çalıştığı hakkında bilgi vermek istedik. Bu bilgiyi resimler aracılığı ile anlatacağız;

Bu sistem tüm programlar için geçerlidir.

Güncel versiyon bilgisi ve gerekli veriler websitemize yüklendiğinde ilgili program ilk çalıştırıldığında bu süreç başlayacaktır.

1- Program ilk çalıştırıldığında güncelleme kontrolü yapmaktadır. Güncelleme kontrolünde bilgisayarınızda yüklü programının versiyon bilgisi ve güncel versiyon bilgisi alınmaktadır. Ve sunucumuzdan yeni bir güncelleme algılanırsa "Güncelleme Bulundu" mesajı ile karşılaşacaksınız.

 

2- Güncellemeyi yapmak kullanıcılara bırakılmıştır. Ancak yeni özellikleri kullanabilmek için güncellemeyi yapmanızı tavsiye ederiz. Karşınıza gelen iletiye "EVET" onayı verildiğinde güncelleme süreci başlayacaktır.

 

3- Onay verilen bu işlemden sonra tarayıcınız güncelleme dosyanızı bilgisayarınıza indirecektir. Bu indirme her tarayıcıda farklı görüntülenmektedir.

"ÇALIŞTIR" veya "KAYDET" işlemini kullarak güncelleme eklentisini kullanabilirsiniz.

 

4- İndirilen güncelleme eklentisini çalıştırdığınıza karşınıza bir uyarı gelecektir. İşletim sisteminizin korumasından kaynaklı doğrudan çalıştıramayabilirsiniz. Alttaki resimlerde de görültüğü gibi öncelikle "Ek Bilgi" linkini tıklayınız. Daha sonra "Yine de çalıştır" butonunu kullanınız.

* Alttaki görüntüler işletim sisteminize göre değişiklik gösterebilir.

 

 

 

5- Bu işlemi de çalıştırdığınızda güncelleme eklentisi başlatılacaktır.

 

6- Bu eklenti sizlere opsiyonel olarak güncelleme yüklemenizi sağlamaktadır. Program kurulumu hangi sistem türü  (32 Bit / 64 Bit) ile yapıldı ise o sistem türünden güncelleme işlemini başlatınız. (32 Bit Güncelleme Başlat / 64 Bit Güncelleme Başlat)

 

 

Güncelleme işleminiz tamamlandığında programı güncel versiyonla birlikte kullanabilirsiniz.

NOT 1 : Programı güncel versiyonu ile çalıştırsanız bile güncelleme denetimi her defasında yapılacaktır.

NOT 2 : Program güncellemeleri geldiğinde yüklü olan programı kaldırmamalısınız. Aksi takdirde websitemizde daha düşük kurulum versiyonu kurmak durumunda kalınacaktır ve güncelleme yapmanız gerektiği bilgisi ile tekrar karşılaşılacaktır.PAYLAŞ

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin