Deha Program
destek@programdeha.com

Eğitim

2020 Haziran Mesleki Çalışma Programı Yayınlandı

2020 Haziran Mesleki Çalışma Programı Yayınlandı2020-06-06

  • 901

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü Haziran 2020 Mesleki Çalışma Programı yayınladı ve resmi yazı gönderdi. Öğretmenler Mesleki Çalışmalarını 22-30 Haziran 2020 tarihleri arasında yerine getireceklerdir.

Öğretmenler Mesleki Çalışmalarını normal şartlarda kendi okullarda yapacaktır.

ÖĞRETMENLER BULUNDUKLARI İLLERDE SEMİNER YAPABİLECEK

* Covid-19 nedeni ile görev yerleri dışında bulunan öğretmenler bulundukları yerde mesleki çalışmalarını yerine getirebilecektir.

* Görevli olduğu ilden başka il/ilçede mesleki çalışma yapacak olan öğretmenler öncelikle görevli oldukları okullara yazılı olarak bildirecek  (bilişim kanalları ile bilgilendirmek kaydıyla)

* Daha sonra bulunduklar il/ilçe ve mesleki çalışma yapmak istedikleri okul/kurum müdürlükleri MEBBİS üzerinden tercih yapacaklardır. Başvuru için ; MEBBİS > Başvuru İşlemleri > Seminer Yeri Seçme İşlemleri > Seminer Yeri Seçme Başvurusu adımlarını takip ederek başvurularını yapabileceklerdir. 

NOT: Yöneticiler için yönetim görevlerini yerine getirdiklerinden görevli oldukları okul/kurumlarda görevlerine devam edeceklerdir.

NOT: Sözleşmeli öğretmenler için bu başvuru ekranından başvuruları gerçekleştiremediği bilgisi alınmakla birlikte zamanla bu konu kesinlik kazanacaktır. 

 

2020 Haziran Seminer/Mesleki Çalışmaa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAYLAŞ


DİĞER HABERLER

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin