Deha Program
destek@programdeha.com

Programlar

Ders Yönetim Programı

Program Kodu : 113
  • 49
  • 1683

Ders Yönetimi Programı, masaüstü bilgisayarlar için çocuk/öğrenci denetim programı olarak hazırlanmıştır. Bu program bazı tuş kombinasyonlarını, görev yöneticisi ve kayıt defteri düzenleyicisi gibi araçları devredışı bırakarak bilgisayarın ilk açılışından itibaren başlayarak, ebeveyn tarafından yüklenecek test/deneme sınavı, konu anlatımı veya kitap okuma gibi görevleri belirli başarı oranlarına göre başarıyla tamamladığında belirlenen süreler içerisinde bilgisayar kullanım iznini vermektedir.

Ebeveyn tarafından belirlenen sürelerde bilgisayar kullanımı aktif hale gelir ve süre tamamlandığında tekrar programa dönüş yaparak, açık olan belgeler kapatılır. Bu sayede çocuğun bilgasayar başında geçirdiği vakiti kısaltabilir, teknolojiyi verimli kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Çocuğun başarı oranı dışında ek süreler vererek bilgisayar kullanımını tamamen ders başarısı odağından çıkartabilirsiniz.

İşlenen verilerin istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz.

   AÇIKLAMA    !!!  

1- Masaüstü çocuk denetim programı olarak hazırlanmıştır.
2- Çalıştırdığınızda bilgisayarınızda görev yöneticisi,kayıt defteri düzenleyicisi ve bazı tuş kombinasyonlarını devredışı bırakacaktır.
3- İletişime geçmeden kurulum yapmanız önerilmez.

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.
Güvenlik Kodu
113
Kurulum Versiyon

1.0.0.0

Güncel Versiyon

1.0.0.5

Güncelleme Tarihi

17.12.2021

DİĞER PROGRAMLAR

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin